MCK ft. EmEs, Kulig - Zapierdalam

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 25.09.2010 20:05:32
Rozmiar pliku: 2,66 MB
Tagi: MCK ft. EmEs Kulig, Zapierdalam, mck, rap, iława, emes, kulig
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MCK_ft._EmEs,_Kulig_-_Zapierdalam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie odtwarzasz to około dwa i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Zapierdalam", której autorem jest MCK ft. EmEs, Kulig. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Userzy ocenili ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 MCK ft. EmEs, Kulig - Zapierdalam do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu MCK ft. EmEs, Kulig - Zapierdalam. Czy warto tego posłuchać?

MCK ft. EmEs, Kulig bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Zapierdalam, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - całość udostępnionych tutaj utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Zapierdalam, autorstwa MCK ft. EmEs, Kulig, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie MCK ft. EmEs, Kulig - Zapierdalam i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. MCK ft. EmEs, Kulig nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj