Marcin Obrębski - Hey kotQ !

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:26
Data dodania: 25.09.2010 20:07:26
Rozmiar pliku: 12,3 MB
Tagi: Marcin Obrębski, Hey kotQ !, moja, piosenka, dopiero, zaczynam
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Marcin_Obrębski_-_Hey_kotQ_!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz masz uruchomioną to około dwanaście i trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to kawałek o tytule "Hey kotQ !", którego wykonawcą jest Marcin Obrębski. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Plik Marcin Obrębski - Hey kotQ ! nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Hey kotQ !. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Marcin Obrębski - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby Marcin Obrębski - Hey kotQ !, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Hey kotQ !? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj