Janek&Ramaz WDZ- Weed

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 25.09.2010 20:07:41
Rozmiar pliku: 3,37 MB
Tagi: Janek&Ramaz WDZ, Weed, pasy, anty, wisły, fanatycy, tylko, krk, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Janek&Ramaz_WDZ-_Weed.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzy i trzydzieści siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Weed", której wykonawcą jest Janek&Ramaz WDZ. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Plik Janek&Ramaz WDZ- Weed nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca fanów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Weed, stworzonym od podstaw przez Janek&Ramaz WDZ. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Janek&Ramaz WDZ- Weed? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten kawałek zyskuje same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Weed, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć tę piosenkę Janek&Ramaz WDZ? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Od dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych portali - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, dla przykładu Janek&Ramaz WDZ- Weed, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj