Skuli - Gdy siedziała przy barze... (cover K. ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 25.09.2010 20:09:21
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: Skuli, Gdy siedziała przy barze... (cover K. ..., cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Skuli_-_Gdy_siedziała_przy_barze..._(cover_K._....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Jest to utwór tytułem "Gdy siedziała przy barze... (cover K. ...", którego wykonawcą jest Skuli. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Piosenka Skuli - Gdy siedziała przy barze... (cover K. ... nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Podobnie jest z przebojem Gdy siedziała przy barze... (cover K. ..., stworzonym od podstaw przez Skuli. Przebój ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Skuli - Gdy siedziała przy barze... (cover K. ...? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Gdy siedziała przy barze... (cover K. ..., a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Skuli? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie pojemnego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, na przykład Skuli - Gdy siedziała przy barze... (cover K. ..., wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj