Dj Wituś - Twoje ciało

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 25.09.2010 20:09:39
Rozmiar pliku: 3,28 MB
Tagi: Dj Wituś, Twoje ciało, polo, disco, muzyka, mp3, muza
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Wituś_-_Twoje_ciało.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około trzy i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Dj Wituś, którego tytuł brzmi Twoje ciało. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Dj Wituś - Twoje ciało do tego momentu. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Dj Wituś - Twoje ciało. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Dj Wituś jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Twoje ciało, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tutaj znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Twoje ciało, autorstwa Dj Wituś, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Dj Wituś - Twoje ciało jest teraz trendy. Dj Wituś nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj