MaWy - Kontra (Diss sdb & odope)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 25.09.2010 20:12:31
Rozmiar pliku: 3,09 MB
Tagi: MaWy, Kontra (Diss sdb & odope), oficjalnie, diss, sdb, radom, 26600, 26-600, radomski, rap, beef
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MaWy_-_Kontra_(Diss_sdb_&_odope).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Kontra (Diss sdb & odope)", której wykonawcą jest MaWy. Utwór, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio MaWy - Kontra (Diss sdb & odope) do dzisiaj. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zjednują sobie tłumy wiernych sympatyków, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Jednym z takich twórców jest MaWy, a tegoroczny hit Kontra (Diss sdb & odope) to najwyższy poziom w kwestii komponowania muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi MaWy - Kontra (Diss sdb & odope)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten kawałek zyskuje same dobre opinie pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Kontra (Diss sdb & odope), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka MaWy? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na różnych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu tekstu, np. MaWy - Kontra (Diss sdb & odope), otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony od razu do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj