Repo Korzeń - Ja Nie Będe (Wake Up Adina)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:57
Data dodania: 25.09.2010 20:13:19
Rozmiar pliku: 2,70 MB
Tagi: Repo Korzeń, Ja Nie Będe (Wake Up Adina), sklero, repo, korzen, wake, up, adina, 2029, projekt, ja, nie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Repo_Korzeń_-_Ja_Nie_Będe_(Wake_Up_Adina).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar dwa i siedemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Repo Korzeń, której nazwa brzmi Ja Nie Będe (Wake Up Adina). Utwór, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy dodał. Utwór Repo Korzeń - Ja Nie Będe (Wake Up Adina) nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zdobywają rzesze nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Tak samo jest, jeśli chodzi o Ja Nie Będe (Wake Up Adina), stworzonym od podstaw przez Repo Korzeń. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Repo Korzeń - Ja Nie Będe (Wake Up Adina)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Ja Nie Będe (Wake Up Adina), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój Repo Korzeń? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, np. Repo Korzeń - Ja Nie Będe (Wake Up Adina), pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać sporo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj