Leszek Korzeń - Świat Odlotów 04

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 14:44
Data dodania: 25.09.2010 20:13:19
Rozmiar pliku: 13,5 MB
Tagi: Leszek Korzeń, Świat Odlotów 04, korzeń, leszek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Leszek_Korzeń_-_Świat_Odlotów_04.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzynaście i pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość to czternaście minut i czterdzieści cztery sekundy. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Świat Odlotów 04", którego autorem jest Leszek Korzeń. Plik mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory nikt nie zapisał ani razu pliku Leszek Korzeń - Świat Odlotów 04. Żaden odwiedzający jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Świat Odlotów 04, którą wykonuje Leszek Korzeń, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, na przykład Leszek Korzeń - Świat Odlotów 04, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon Świat Odlotów 04? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych gwiazd. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj