Something Corporate - 21 and Invincible

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 25.09.2010 20:13:41
Rozmiar pliku: 5,69 MB
Tagi: Something Corporate, 21 and Invincible, something, corporate, 21, and, invincible, rockpop, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Something_Corporate_-_21_and_Invincible.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około pięć i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "21 and Invincible", której autorem jest Something Corporate. Plik mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Something Corporate - 21 and Invincible. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu 21 and Invincible. Znasz taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Something Corporate - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Something Corporate - 21 and Invincible, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do realizacji sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 21 and Invincible? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj