Ali Nadem - Hell 101 (Electro)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 25.09.2010 20:15:06
Rozmiar pliku: 2,59 MB
Tagi: Ali Nadem, Hell 101 (Electro), ali, nadem, hell, 101, electro
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ali_Nadem_-_Hell_101_(Electro).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to dwa i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Hell 101 (Electro)", której wykonawcą jest Ali Nadem. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Ali Nadem - Hell 101 (Electro) dotychczas. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Hell 101 (Electro), którą wykonuje Ali Nadem, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Ali Nadem - Hell 101 (Electro), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Hell 101 (Electro)? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj