DELTA9THC- Nocna Zmiana

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 25.09.2010 20:15:11
Rozmiar pliku: 4,04 MB
Tagi: DELTA9THC, Nocna Zmiana, 9-thc, nocna, zniana, emigracja, london, hip, hop, ganja, legalize
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DELTA9THC-_Nocna_Zmiana.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to cztery i cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez DELTA9THC, której nazwa brzmi Nocna Zmiana. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór DELTA9THC- Nocna Zmiana nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi DELTA9THC- Nocna Zmiana. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

DELTA9THC jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak większość początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Nocna Zmiana, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Nocna Zmiana, autorstwa DELTA9THC. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy DELTA9THC- Nocna Zmiana i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. DELTA9THC nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj