Kalimero-Kolejna noc

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 25.09.2010 20:15:32
Rozmiar pliku: 3,25 MB
Tagi: Kalimero, Kolejna noc, kalimero-kolejna, noc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kalimero-Kolejna_noc.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Kalimero, której nazwa brzmi Kolejna noc. Utwór, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego Kalimero-Kolejna noc. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki serwisom takim jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Kalimero-Kolejna noc. Czy warto się z tym zapoznać?

Kalimero bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć piosenki. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Kolejna noc, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Kolejna noc, autorstwa Kalimero, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Kalimero-Kolejna noc stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj