Totentanz - Paranoja

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 25.09.2010 20:16:13
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: Totentanz, Paranoja
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Totentanz_-_Paranoja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i dziesięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Paranoja", której autorem jest Totentanz. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 Totentanz - Paranoja. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Paranoja. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Totentanz - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Totentanz - Paranoja, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do wykonania tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na telefon Paranoja? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj