yasiex0r_-_jebala_cie_dzis_mama

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 25.09.2010 20:16:23
Rozmiar pliku: 3,73 MB
Tagi: yasiex0r_, _jebala_cie_dzis_mama, yasiex0r, jebala, cie, dzis, mama
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

yasiex0r_-_jebala_cie_dzis_mama.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięć sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "_jebala_cie_dzis_mama", którego autorem jest yasiex0r_. Utwór, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 yasiex0r_-_jebala_cie_dzis_mama. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

yasiex0r_-_jebala_cie_dzis_mama to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie miłośników tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że yasiex0r_ potrafi napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho przeboje, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy yasiex0r_-_jebala_cie_dzis_mama, ale także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać _jebala_cie_dzis_mama? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych stron. Lecz jednak posiadamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy nowe piosenki, systematycznie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeżeli będzie tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj