Portishead - It's fire

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 25.09.2010 20:16:27
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Portishead, It's fire
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Portishead_-_It's_fire.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Portishead, której tytuł brzmi It's fire. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Piosenka Portishead - It's fire nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu It&039;s fire. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Portishead, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Portishead - It&039;s fire, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 It&039;s fire? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj