Femo - Psichical mooons

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 25.09.2010 20:20:13
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: Femo, Psichical mooons, bass, drum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Femo_-_Psichical_mooons.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słyszysz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. Słuchasz utwór o tytule "Psichical mooons", którego autorem jest Femo. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Femo - Psichical mooons nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Psichical mooons, którą wykonuje Femo, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Femo - Psichical mooons, a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Psichical mooons? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj