dj femo - fuck you

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 25.09.2010 20:20:13
Rozmiar pliku: 1,96 MB
Tagi: dj femo, fuck you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

dj_femo_-_fuck_you.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około jeden i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dziewięć sekund. Jest to piosenka tytułem "fuck you", której wykonawcą jest dj femo. Utwór mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dziś nikt nie pobrał nigdy pliku dj femo - fuck you. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład fuck you. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją dj femo, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, jak choćby dj femo - fuck you, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie prostych do realizacji chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na telefon fuck you? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj