Dj Gorek70 - Techniawa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 26:35
Data dodania: 25.09.2010 20:21:31
Rozmiar pliku: 30,4 MB
Tagi: Dj Gorek70, Techniawa, zircon, just, hold, on, trance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Gorek70_-_Techniawa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje trzydzieści i cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwadzieścia sześć minut i trzydzieści pięć sekund. To utwór tytułem "Techniawa", którego wykonawcą jest Dj Gorek70. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Utwór Dj Gorek70 - Techniawa nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Techniawa, którą wykonuje Dj Gorek70, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Dj Gorek70 - Techniawa, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Techniawa? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj