Boys - Bawmy Się

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:37
Data dodania: 25.09.2010 20:23:21
Rozmiar pliku: 4,23 MB
Tagi: Boys, Bawmy Się, disco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boys_-_Bawmy_Się.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie słyszysz to cztery i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści siedem sekund. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Bawmy Się", którego autorem jest Boys. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku Boys - Bawmy Się. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, dla przykładu Boys - Bawmy Się. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Boys bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Bawmy Się, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Bawmy Się, autorstwa Boys, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Boys - Bawmy Się jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj