Dj Damix-InDaMix 14.07.10 Electro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 34:50
Data dodania: 25.09.2010 20:23:40
Rozmiar pliku: 47,8 MB
Tagi: Dj Damix, InDaMix 14.07.10 Electro, electro, club, house, dj, dami
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Damix-InDaMix_14.07.10_Electro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej czterdzieści siedem i osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzydzieści cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Dj Damix, którego tytuł brzmi InDaMix 14.07.10 Electro. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Piosenka Dj Damix-InDaMix 14.07.10 Electro nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - InDaMix 14.07.10 Electro, której autorem jest Dj Damix, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Dj Damix-InDaMix 14.07.10 Electro, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na telefon InDaMix 14.07.10 Electro? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj