X-Ray Dog - Monster Build

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:21
Data dodania: 25.09.2010 20:24:58
Rozmiar pliku: 496 KB
Tagi: Ray Dog, Monster Build, x-ray, dog, monster, build, soundtrack
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

X-Ray_Dog_-_Monster_Build.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około czterysta dziewięćdziesiąt sześć i zero setnych kilobajta. A jego długość to zero minut i dwadzieścia jeden sekund. To utwór tytułem "Monster Build", którego autorem jest Ray Dog. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Plik X-Ray Dog - Monster Build nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Monster Build. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Ray Dog, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, jak choćby X-Ray Dog - Monster Build, a następnie skopiować go na telefon.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo prostych do zrealizowania tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon Monster Build? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj