Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet) - Summ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:24
Data dodania: 25.09.2010 20:25:13
Rozmiar pliku: 1,92 MB
Tagi: Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet), Summ..., clint, mansell, featuring, kronos, quartet, summer, ghosts, soundtrack, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Clint_Mansell_(Featuring_Kronos_Quartet)_-_Summ....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży jeden i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia cztery sekundy. To piosenka tytułem "Summ...", której autorem jest Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet). Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet) - Summ... dotychczas. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Summ.... Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet), który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Clint Mansell (Featuring Kronos Quartet) - Summ..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do realizacji rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon Summ...? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj