Mudvayne - TV Radio

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 25.09.2010 20:28:10
Rozmiar pliku: 3,15 MB
Tagi: Mudvayne, TV Radio, radio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mudvayne_-_TV_Radio.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzy i piętnaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "TV Radio", której autorem jest Mudvayne. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Mudvayne - TV Radio. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Mudvayne - TV Radio. Dlaczego właśnie ten utwór?

Mudvayne bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie TV Radio, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na TV Radio, w wykonaniu Mudvayne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiej przyczyny Mudvayne - TV Radio jest teraz tak popularna. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj