Delain - Invidia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 25.09.2010 20:28:38
Rozmiar pliku: 3,31 MB
Tagi: Delain, Invidia, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Delain_-_Invidia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzy i trzydzieści jeden setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Invidia", której wykonawcą jest Delain. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Delain - Invidia do tej pory. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych piosenek, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Invidia? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

Delain to ceniony i znany autor na scenie muzycznej. Jego utwory błyskawicznie stają się rozchwytywanymi hitami. Nie inaczej stało się z Invidia. Download tego utworu możesz zrobić właśnie tu. To jedynie kilka kliknięć, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę lub podobne strony.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Chcesz włączyć piosenki na wieży lub w telefonie? Zatem nie zwlekaj - pobierz Delain - Invidia i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Wszystko jest absolutnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie empetrójek z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla osób, które wolą przedtem posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i w następstwie tego to zakupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać niczego po omacku i nie robić bałaganu na komputerze. Gdy dany utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Invidia, autorstwa Delain, jest od niedawna na topie - nie pozostań w tyle i bez żadnych trudności skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj