Czosneck-Bo to jest psyho(bit najlepszego produ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 25.09.2010 20:29:00
Rozmiar pliku: 2,59 MB
Tagi: Czosneck, Bo to jest psyho(bit najlepszego produ...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Czosneck-Bo_to_jest_psyho(bit_najlepszego_produ....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Bo to jest psyho(bit najlepszego produ...", której autorem jest Czosneck. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Czosneck-Bo to jest psyho(bit najlepszego produ.... Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Bo to jest psyho(bit najlepszego produ.... Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Czosneck - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Czosneck-Bo to jest psyho(bit najlepszego produ..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na telefon Bo to jest psyho(bit najlepszego produ...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych artystów. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj