specjalnie dla Pawła-Kanikuły

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 25.09.2010 20:29:03
Rozmiar pliku: 3,31 MB
Tagi: specjalnie dla Pawła, Kanikuły
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

specjalnie_dla_Pawła-Kanikuły.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży trzy i trzydzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. To kawałek tytułem "Kanikuły", którego autorem jest specjalnie dla Pawła. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 specjalnie dla Pawła-Kanikuły do dziś. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

specjalnie dla Pawła-Kanikuły coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że specjalnie dla Pawła jest w stanie napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odszukasz u nas muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy specjalnie dla Pawła-Kanikuły, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Kanikuły? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie powiększać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj