Neurotransmiter - GABA!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 25.09.2010 20:29:40
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: Neurotransmiter, GABA!, GABA
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neurotransmiter_-_GABA!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i dziesięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Neurotransmiter, którego nazwa brzmi GABA!. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Utwór Neurotransmiter - GABA! nie został do dziś nigdy pobrany. Nikt do dziś nie raczył dodać komentarza do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Neurotransmiter - GABA!. Czy warto się z tym zapoznać?

Neurotransmiter jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być GABA!, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tu utwory są zupełnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także szybko i za darmo.

GABA!, której autorem jest Neurotransmiter, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Neurotransmiter - GABA! i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj