Tower - My lovely princess

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:33
Data dodania: 25.09.2010 20:29:47
Rozmiar pliku: 2,34 MB
Tagi: Tower, My lovely princess, lovely, princess
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tower_-_My_lovely_princess.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści trzy sekundy. To kawałek o tytule "My lovely princess", którego autorem jest Tower. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Tower - My lovely princess jak na razie. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - My lovely princess, którą wykonuje Tower, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład Tower - My lovely princess, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do wykonania rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 My lovely princess? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojej bazy utworów i poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj