Steel Mirror - Never mind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 25.09.2010 20:31:42
Rozmiar pliku: 7,79 MB
Tagi: Steel Mirror, Never mind, steel, mirror, never, mind, hard, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Steel_Mirror_-_Never_mind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to około siedem i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z piosenek stworzonych przez Steel Mirror, której nazwa to Never mind. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Steel Mirror - Never mind do tej pory. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Never mind, którą wykonuje Steel Mirror, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, na przykład Steel Mirror - Never mind, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Never mind? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj