Maxim Projekt feat. Lena - More Ljubwi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 25.09.2010 20:33:25
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Maxim Projekt feat. Lena, More Ljubwi, dance, techno, handsup
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Maxim_Projekt_feat._Lena_-_More_Ljubwi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Maxim Projekt feat. Lena, której tytuł brzmi More Ljubwi. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie pobrał pliku Maxim Projekt feat. Lena - More Ljubwi do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych muzyków, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Maxim Projekt feat. Lena - More Ljubwi. Czy warto tego posłuchać?

Maxim Projekt feat. Lena jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie More Ljubwi, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - całość udostępnionych u nas piosenek jest absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz napotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz More Ljubwi, autorstwa Maxim Projekt feat. Lena. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiego powodu Maxim Projekt feat. Lena - More Ljubwi jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj