Boys - Ty jesteś blisko mnie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:36
Data dodania: 25.09.2010 20:35:11
Rozmiar pliku: 4,21 MB
Tagi: Boys, Ty jesteś blisko mnie, pawełka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boys_-_Ty_jesteś_blisko_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści sześć sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "Ty jesteś blisko mnie", którego autorem jest Boys. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego Boys - Ty jesteś blisko mnie jak na razie. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał skomentować tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, jak choćby Boys - Ty jesteś blisko mnie. Czemu właśnie ta piosenka?

Boys jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Ty jesteś blisko mnie, świetna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na podobnych portalach. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Ty jesteś blisko mnie, autorstwa Boys. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny Boys - Ty jesteś blisko mnie jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj