02-atp - tak samo jak oni

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 25.09.2010 20:36:45
Rozmiar pliku: 3,23 MB
Tagi: atp, tak samo jak oni
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02-atp_-_tak_samo_jak_oni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to trzy i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez atp, której nazwa to tak samo jak oni. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego utworu nie dodano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór 02-atp - tak samo jak oni nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład tak samo jak oni. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją atp - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, na przykład 02-atp - tak samo jak oni, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon tak samo jak oni? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy utworów i odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj