Neurosis - 05. Locust Star

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:49
Data dodania: 25.09.2010 20:39:46
Rozmiar pliku: 9,49 MB
Tagi: Neurosis, 05. Locust Star, locust, star, rock, 1996
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neurosis_-_05._Locust_Star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dziewięć i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Neurosis, którego nazwa to 05. Locust Star. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku audio Neurosis - 05. Locust Star. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Neurosis - 05. Locust Star. Czy warto tego posłuchać?

Neurosis bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży 05. Locust Star, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na podobnych stronach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

05. Locust Star, autorstwa Neurosis, to świetna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Neurosis - 05. Locust Star stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj