02. Intro (Jebać idiotów)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:31
Data dodania: 26.09.2010 16:15:06
Rozmiar pliku: 2,35 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02._Intro_(Jebać_idiotów).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz słyszysz to mniejwięcej dwa i trzydzieści pięć setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i trzydzieści jeden sekund. Jest to podstrona, na której możesz odtworzyć i pobrać za darmo utwór mp3 02. Intro (Jebać idiotów). W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy więc wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku 02. Intro (Jebać idiotów) do tego momentu. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Bezlik kawałków jest w zasięgu ręki, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz 02. Intro (Jebać idiotów)? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

02. Intro (Jebać idiotów) jest modnym i lubianym autorem na scenie muzycznej. Jego utwory szybko stają się rozchwytywanymi hitami. Podobnie jest z 02. Intro (Jebać idiotów). Download tej piosenki najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To tylko kilka kliknięć, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez konieczności odwiedzania Wrzuty czy innych stron.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Wolisz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij 02. Intro (Jebać idiotów) i słuchaj jej gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do pobrania. Całość jest zupełnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem przeboju i pobraniem go. Pobieranie hitów z serwisu Wrzuta to świetne wyjście dla osób, które pragną najpierw zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero po tym to kupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Jeżeli dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz wybrać inny. Jednakże 02. Intro (Jebać idiotów), autorstwa 02. Intro (Jebać idiotów), jest od niedawna na topie - Ty też bądź na czasie i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj