Backside- Dear God From Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 26.09.2010 16:15:20
Rozmiar pliku: 2,49 MB
Tagi: Backside, Dear God From Me
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Backside-_Dear_God_From_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to około dwa i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dear God From Me", której wykonawcą jest Backside. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Backside- Dear God From Me do tej pory. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dear God From Me. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Backside - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Backside- Dear God From Me, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Dear God From Me? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj