04. Czarne słońce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 26.09.2010 16:16:16
Rozmiar pliku: 3,69 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04._Czarne_słońce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zapisania na dysk i posłuchania piosenki 04. Czarne słońce. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Jeszcze nikt nie ściągnął ani razu pliku mp3 04. Czarne słońce. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

04. Czarne słońce to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko wśród wielbicieli tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że 04. Czarne słońce potrafi stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy 04. Czarne słońce, ale też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być ogromne domówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie włączysz w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć 04. Czarne słońce? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj