Edith Piaf - Padam Padam

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 26.09.2010 16:16:35
Rozmiar pliku: 4,75 MB
Tagi: Edith Piaf, Padam Padam, edith, piaf, padam
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Edith_Piaf_-_Padam_Padam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słyszysz to około cztery i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Edith Piaf, którego tytuł to Padam Padam. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego kawałka żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Edith Piaf - Padam Padam. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Jednym z takich twórców jest Edith Piaf, a najnowszy przebój Padam Padam jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie chcesz poznać Edith Piaf - Padam Padam? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Padam Padam, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój Edith Piaf? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne portale, na których poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Edith Piaf - Padam Padam, pojawią się wyniki, z których przejdziesz od razu do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj