Gwardia - Nie zmienisz nic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 26.09.2010 16:17:09
Rozmiar pliku: 3,73 MB
Tagi: Gwardia, Nie zmienisz nic, nie, zmienisz, nic, hard, rock, 2935
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gwardia_-_Nie_zmienisz_nic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i cztery sekundy. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Gwardia, którego nazwa to Nie zmienisz nic. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Piosenka Gwardia - Nie zmienisz nic nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Nie zmienisz nic, którą wykonuje Gwardia, znany z tworzenia utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, jak choćby Gwardia - Nie zmienisz nic, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrealizowania sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Nie zmienisz nic? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj