Konstantynów#30

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:14
Data dodania: 26.09.2010 16:17:46
Rozmiar pliku: 9,15 MB
Tagi: radiostacja, pr
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Konstantynów#30.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz słyszysz to dziewięć i piętnaście setnych megabajta. Długość to siedem minut i czternaście sekund. Znajduje się tutaj plik Konstantynów#30 do pobrania.Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Konstantynów#30 jak na razie. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Konstantynów30, której autorem jest Konstantynów30, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Konstantynów30, a następnie skopiować go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Konstantynów30? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj