Misquamatus- Hell's Kitchen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 26.09.2010 16:17:58
Rozmiar pliku: 33,1 MB
Tagi: Misquamatus, Hell's Kitchen, horrorcore, rap, hardcore, hells, kitchen
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Misquamatus-_Hell's_Kitchen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz otworzoną to około trzydzieści trzy i jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i siedemnaście sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "Hell's Kitchen", którego autorem jest Misquamatus. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Plik Misquamatus- Hell's Kitchen nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Misquamatus- Hell&039;s Kitchen. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Misquamatus bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho piosenki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Hell&039;s Kitchen, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz napotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Hell&039;s Kitchen, której autorem jest Misquamatus, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Misquamatus- Hell&039;s Kitchen stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Misquamatus nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj