Cherish ft. Yung Joc - Killa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 26.09.2010 16:18:22
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: Cherish ft. Yung Joc, Killa, cherish, yung, joc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cherish_ft._Yung_Joc_-_Killa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Killa", którego wykonawcą jest Cherish ft. Yung Joc. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Piosenka Cherish ft. Yung Joc - Killa nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Killa. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Cherish ft. Yung Joc - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, na przykład Cherish ft. Yung Joc - Killa, a następnie przegrać go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon Killa? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj