65daysofstatic - I Swallowed Hard Like I Unders...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:28
Data dodania: 26.09.2010 16:25:20
Rozmiar pliku: 5,00 MB
Tagi: 65daysofstatic, I Swallowed Hard Like I Unders..., understood, like, hard, swallowed
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

65daysofstatic_-_I_Swallowed_Hard_Like_I_Unders....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około pięć i zero setnych megabajta. Długość to pięć minut i dwadzieścia osiem sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "I Swallowed Hard Like I Unders...", której autorem jest 65daysofstatic. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik 65daysofstatic - I Swallowed Hard Like I Unders... nie został do tej pory nigdy pobrany. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi 65daysofstatic - I Swallowed Hard Like I Unders.... Czy warto tego posłuchać?

65daysofstatic bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie I Swallowed Hard Like I Unders..., znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na podobnych stronach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na I Swallowed Hard Like I Unders..., w wykonaniu 65daysofstatic. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu 65daysofstatic - I Swallowed Hard Like I Unders... jest ostatnio tak znana. 65daysofstatic nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj