65Daysofstatic - 05 - I Swallowed Hard, Like I ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:32
Data dodania: 26.09.2010 16:25:20
Rozmiar pliku: 12,7 MB
Tagi: 65Daysofstatic, 05, I Swallowed Hard Like I ..., post-rock, instrumental, experimental, math, rock, electronic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

65Daysofstatic_-_05_-_I_Swallowed_Hard,_Like_I_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz zajmuje dwanaście i siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "05", której autorem jest 65Daysofstatic. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka 65Daysofstatic - 05 - I Swallowed Hard, Like I ... nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe przeboje i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Nie inaczej jest z przebojem 05, stworzonym od podstaw przez 65Daysofstatic. Przebój ten bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest 65Daysofstatic - 05 - I Swallowed Hard, Like I ...? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ten utwór zbiera same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o 05, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych stronach piosenki 65Daysofstatic? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na nieciekawych, nie całkiem przyjaznych serwisach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej potężnie pojemnej bazy przebojów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, np. 65Daysofstatic - 05 - I Swallowed Hard, Like I ..., pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom piosenek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj