Diam's - De la boulette sluchaj i sciagaj...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 26.09.2010 16:27:10
Rozmiar pliku: 3,06 MB
Tagi: Diam's, De la boulette sluchaj i sciagaj..., diam, francuski, hip, hop, boulette
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Diam's_-_De_la_boulette_sluchaj_i_sciagaj....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to około trzy i sześć setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Diam's, którego tytuł brzmi De la boulette sluchaj i sciagaj.... W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie dodał jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Diam's - De la boulette sluchaj i sciagaj... do dzisiaj. Nikt do dzisiaj nie zechciał dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Diam&039;s - De la boulette sluchaj i sciagaj.... Dlaczego właśnie ten utwór?

Diam&039;s jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży De la boulette sluchaj i sciagaj..., świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest De la boulette sluchaj i sciagaj..., autorstwa Diam&039;s. Nie zwlekaj, aż Diam&039;s - De la boulette sluchaj i sciagaj... stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Diam&039;s nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj