Base Attack - Techno Rocker 2007

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:10
Data dodania: 26.09.2010 16:27:11
Rozmiar pliku: 7,09 MB
Tagi: Base Attack, Techno Rocker 2007, base, attack, techno, rocker, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Base_Attack_-_Techno_Rocker_2007.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży siedem i dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i dziesięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Base Attack, której nazwa to Techno Rocker 2007. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Base Attack - Techno Rocker 2007 do tego momentu. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Base Attack - Techno Rocker 2007 coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Base Attack potrafi stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, który reprezentuje sobą Base Attack - Techno Rocker 2007. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz również słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Techno Rocker 2007? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych stron. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie powiększać zbiór darmowych piosenek, które możesz pobrać. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj