Michał Piątek - Don't look back in anger

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:44
Data dodania: 26.09.2010 16:32:45
Rozmiar pliku: 4,33 MB
Tagi: Michał Piątek, Don't look back in anger, michał, piątek, don, look, back, anger
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Michał_Piątek_-_Don't_look_back_in_anger.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to cztery i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. To jeden z dzieł autorstwa Michał Piątek, którego nazwa brzmi Don't look back in anger. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Michał Piątek - Don't look back in anger nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Michał Piątek - Don&039;t look back in anger to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie tylko w gronie wielbicieli tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Michał Piątek jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmian muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, który reprezentuje sobą Michał Piątek - Don&039;t look back in anger. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Don&039;t look back in anger? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych witryn. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże piosenki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj