Michał Piątek - Temptation

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:54
Data dodania: 26.09.2010 16:33:04
Rozmiar pliku: 3,57 MB
Tagi: Michał Piątek, Temptation, michał, piątek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Michał_Piątek_-_Temptation.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to trzy i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Michał Piątek, którego tytuł brzmi Temptation. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 Michał Piątek - Temptation do dziś. Żadna osoba jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, również dzięki portalom takim jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Michał Piątek - Temptation. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Michał Piątek jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Temptation, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można spotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Temptation, której autorem jest Michał Piątek, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Michał Piątek - Temptation jest obecnie na topie. Michał Piątek nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj