Scribbling Idiots - Told You So (Ft. Masta Ace)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 26.09.2010 16:40:32
Rozmiar pliku: 5,33 MB
Tagi: Scribbling Idiots, Told You So (Ft. Masta Ace), Scribbling, Idiots, Told, You, So, Ft, Masta, Ace, Prod, By
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Scribbling_Idiots_-_Told_You_So_(Ft._Masta_Ace).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży pięć i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Scribbling Idiots, którego tytuł to Told You So (Ft. Masta Ace). W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Piosenka Scribbling Idiots - Told You So (Ft. Masta Ace) nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Scribbling Idiots - Told You So (Ft. Masta Ace). Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Scribbling Idiots jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Told You So (Ft. Masta Ace), genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i bezpłatnie.

Told You So (Ft. Masta Ace), autorstwa Scribbling Idiots, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Scribbling Idiots - Told You So (Ft. Masta Ace) jest ostatnio tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj