XLselektor - Dancehall Queen Blend (frag)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:38
Data dodania: 26.09.2010 16:43:17
Rozmiar pliku: 3,00 MB
Tagi: XLselektor, Dancehall Queen Blend (frag), dancehall, queen, blend, frag
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

XLselektor_-_Dancehall_Queen_Blend_(frag).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz odtwarzasz to około trzy i zero setnych megabajta. Długość to jeden minute i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z dzieł nagranych przez XLselektor, którego tytuł to Dancehall Queen Blend (frag). Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio XLselektor - Dancehall Queen Blend (frag) jak na razie. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają rzesze nowych słuchaczy, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Podobnie jest, jeśli chodzi o Dancehall Queen Blend (frag), stworzonym od podstaw przez XLselektor. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie pragnąłbyś sam przekonać się, czym jest XLselektor - Dancehall Queen Blend (frag)? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Dancehall Queen Blend (frag), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę XLselektor? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na różnych, nie do końca przyjaznych portalach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, np. XLselektor - Dancehall Queen Blend (frag), dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj