DKA - Szolbiznesss

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:29
Data dodania: 26.09.2010 16:44:29
Rozmiar pliku: 8,21 MB
Tagi: DKA, Szolbiznesss, donkilla, hip-hop, polski, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DKA_-_Szolbiznesss.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży osiem i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Szolbiznesss", której wykonawcą jest DKA. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie pobrał nigdy utworu muzycznego DKA - Szolbiznesss. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu DKA - Szolbiznesss. Czy warto tego posłuchać?

DKA bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Szolbiznesss, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Szolbiznesss, autorstwa DKA, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie DKA - Szolbiznesss i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. DKA nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj